Kampanyalar

Akıllı Pazartesi

İndirim kampanyası, 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Linens mağazaları ve linens.com.tr’de her Pazartesi günü Akıllı Pazartesi Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Haftanın Yıldızı

Kampanya, her hafta Perşembe günü www.linens.com.tr’de Haftanın Yıldızı Kategorisindeki ürünlerde saat 22:00 ile 10:00 arası geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Happy Friday

Kampanya, www.linens.com.tr’de her Cuma günü Happy Friday Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz.  Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. 

3 Al 2 Öde Kampanyası

İndirim kampanyası, 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında linens.com.tr’de 3 Al 2 Öde kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya kapsamındaki ürünlerde iade durumunda kampanya kurgusu tekrar hesaplanarak iadeler gerçekleştirilir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Ayın Fırsatı Kampanyası

Kampanya 1 Haziran-30  Haziran 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens mağazalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında Secılı aksesuar ve sofra grubu urunlerınde net %60 ındırım uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlı olup dıger kampanya ve ındırımler ıle bırlestırılemez. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi A.Ş’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır. 

İlk Alışveriş %10 İndirim Kampanyası

Kampanya www.linens.com.tr'ye üye olduktan sonra ilk alışverişte toplam sipariş tutarı üzerinden %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Diğer kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır.

6 Al 5 Öde Kampanyası

İndirim kampanyası, 6 Haziran 2018 linens.com.tr’de 6 Al 5 Öde kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

 Haftasonu Mobile Özel Kampanya

Kampanya, 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar günü linens.com. tr Haftasonu Kampanyası Kategorisindeki ürünlerin mobil siteden alışverişinde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

TL İndirim Kampanyası

Kampanya 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında her Salı günü belirli alışveriş tutarı ve üzeri alışverişlerde, belirli TL tutarında sepette indirim olacak şekilde www.linens.com.tr’de geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin  kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Linens Perde Kampanyası

Kampanya 18 Haziran – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında, her 1000TL’lik perde ve perde aksesuar alışverişlerine, 500TL değerinde hediye kartı verilmektedir. Kampanya, kampanya katılan Linens yekili satıcılarında geçerlidir; stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Kazanılan hediye kartı, tek kullanımlık olup, son geçerlilik tarihi 30.09.2018; paraya çevrilemez ve Outlet ürünlerde kullanılamaz. Kazanılan hediye kartı Linens mağazalarında tüm ürünlerde geçerlidir. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Detaylı bilgi www.linens.com.tr

 

Yıldızlı Ürünlerde TL İndirim Kampanyası

Kampanya, 27 Şubat 2018 tarihinde www.linens.com.tr adresinde yer alan  yıldızlı ürünlerden yapılacak 200TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Valeron markalı ürünler ve Rafları Boşaltıyoruz Kampanyası kapsamındaki ürünler kampanyaya dahil değildir. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin  kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Valeron Yaza Merhaba Kampanyası

“Kampanya, 06 -18 Haziran 2018 tarihleri arasında, Valeron 2018 Koleksiyonun’daki seçili yatak grubu ürünlerinde geçerlidir. Kampana stoklarla sınırlı olup, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya dahilinde toplam fiyat üzerinden indirim uygulanmaktadır. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya kapsamında ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır. Detaylar için www.linens.com.tr

Mobil Alışverişe Özel %10 İndirim

Kampanya www.linens.com.tr’de 14-15 Nisan 2018 tarihleri arasında tomplam sipariş tutarı üzerinden mobil alışverişlerde sepette %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Linens Perdelerde %50 İndirim Kampanyası

Kampanya 2 Mayıs – 15 Haziran 2018 tarihine kadar Linens perdelerde ve aksesuar ürünlerinde net %50 indirim uygulanmaktadır. İthal ürünlerde net %30 indirimimiz mevcuttur. işçilik montajda net %50 indirim uygulanmaktadır.Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampana stoklarla sınırlı olup, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kampanyaya katılan Linens mağazalarında geçerlidir.Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya kapsamında ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Detaylar www.linens.com.tr'dedir.

Linens Ev Tekstili Ürünlerinde %50 İndirim Kampanyası

Kampanya 2 Mayıs – 15 Haziran 2018 tarihleri arasında Seçili Linens markalı ev tekstili ürünlerinde net %50 indirim uygulanmaktadır. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya kapsamında ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Detaylar www.linens.com.tr'dedir.

Türk Telekom Kampanyası 

 • Kampanya 09.04.2018 -31.05.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanya dahilinde Türk Telekom müşterilerine linens.com.tr’den yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde sepette 50 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya kodu indirim kodu alanına girilerek kampanyadan yararlanılabilir.
 • Kampanya Valeron markalı ürünler hariç tüm ürünlerde ve sadece linens.com.tr’de geçerli olacaktır.
 • Kısmi iade yapılmaz.
 • Şifreler tek kullanımlıktır.
 • Bu kampanya www.linens.com.tr'de başka bir kampanya ve indirim kodu  ile birleştirilemez.
 • Kod alımı Türk Telekom Avantaj uygulaması üzerinden ücretsizdir.
 • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Linens ve Türk Telekom Grubu'nda saklıdır.

19 Mayıs Kampanyası

 Kampanya www.linens.com.tr'de 19 Mayıs 2018 tarihinde 190 TL ve üzeri alışverişlerde toplam sipariş tutarı üzerinden sepette %19 indirim olacak şekilde geçerlidir. 

Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapmahakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Kampanyadetaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır.

500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Mix&Go Hediye Kampanyası

Kampanyada www.linens.com.tr’den yapılacak 500 TL ve üzeri siparişlerde, 139 TL satış fiyatındaki 20242238 barkodlu Vestel Mix&Go Yeşil Blender, 20242239 barkodlu Vestel Mix&Go Turuncu Blender, 20242240 barkodlu Vestel Mix&Go Kırmızı Blender, 20242585 barkodlu Vestel Mix&Go Siyah Blender hediye edilecektir.  Kampanya 24 Mayıs-28 Mayıs 2018 tarihinde geçerlidir. Kampanya Salı günleri yapılan TL indirim kampanyası ile birleştirilemez. Set içerisinde yer alan ürünler bir bütün olup tek başına değişim ve iadeye konu olamaz. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhil tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. Kampanya sadece www.linens.com.tr’de  geçerlidir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Ayrıntılı bilgi ve güncel koşullar www.linens.com.tr’dedir.

25-28 Mayıs Linens Pike ve Nevresim Takımı Kampanyası  

Kampanya 25-26-27-28 Mayıs 2018 tarihlerinde, kampanyaya katılan Linens mağazalarında ve online mağazada geçerlidir. Kampanya kapsamında tüm Linens markalı nevresim ve pikelerde %50  indirime ek ekstra %20 indirim uygulanmaktadır. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.”

Ramazan Ayı'na Özel Kampanya  

Kampanya www.linens.com.tr'de 18 Mayıs-8 Haziram 2018 tarihinde Ramazan Sofraları Kategorisindeki ürünlerinde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Ayrıntılı bilgi ve güncel koşullar www.linens.com.tr’dedir.

14-17 Haziran 2018 Mobil Alışverişe Özel %5 İndirim

Kampanya www.linens.com.tr’de 14-17 Nisan 2018 tarihleri arasında toplam sipariş tutarı üzerinden mobil alışverişlerde sepette ek %5 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Linens-BKM Express Kampanyası

Kampanya 1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında linens.com.tr’den BKM Express ile tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde geçerlidir. 40 TL indirim alışveriş sepet adımında tanımlanmaktadır. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve BKM Express’in kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

21 Haziran %21 İndirim Kampanyası

 Kampanya linens.com.tr’de seçili ürünlerde geçerli olup; 20 Haziran 2018 tarihinde saat 22:00’da başlayacak ve 22 Haziran 2018 tarihinde saat 10:00’da sona erecektir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler, perde ve perde aksesuarları dahil değildir. Fiyatlar tüm vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim, hediye çeki ve kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin  kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

Alerabat, Artiway, Avantajix, İskontoKuponu ve Picodi İndirim Kodları

4 Nisan-15 Ağustos 2018 tarihleri arasında, picodi.com/tr, avantajix.com, alerabat.com/tr, artiway.com.tr ve iskontokuponu.com uzantılı fırsat sitelerinden temin edilen kodlarla linens.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, 300 TL ve üzeri alışverişlerde 35 TL, 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim alışveriş sepet kampanya kodları indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.