Kampanyalar

Akıllı Pazartesi

İndirim kampanyası, 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Linens mağazaları ve linens.com.tr’de her Pazartesi günü Akıllı Pazartesi Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Haftanın Yıldızı

Kampanya, her hafta Perşembe günü www.linens.com.tr’de Haftanın Yıldızı Kategorisindeki ürünlerde saat 22:00 ile 10:00 arası geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Happy Friday

Kampanya, www.linens.com.tr’de her Cuma günü Happy Friday Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz.  Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. 

3 Al 2 Öde Kampanyası

İndirim kampanyası, 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında linens.com.tr’de 3 Al 2 Öde kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya kapsamındaki ürünlerde iade durumunda kampanya kurgusu tekrar hesaplanarak iadeler gerçekleştirilir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Ayın Ürünleri

1 Nisan 2018 tarihi ile 30 Nisan 2018 tarihleri arasında Linens mağazaları ve linens.com.tr’de 1 ay boyunca Ayın Ürünleri Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır. 

İlk Alışveriş %10 İndirim Kampanyası

Kampanya www.linens.com.tr'ye üye olduktan sonra ilk alışverişte toplam sipariş tutarı üzerinden %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Diğer kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır.

6 Al 5 Öde Kampanyası

İndirim kampanyası, 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında linens.com.tr’de 6 Al 5 Öde kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya kapsamındaki ürünlerde iade durumunda kampanya kurgusu tekrar hesaplanarak iadeler gerçekleştirilir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Haftasonu Mobile Özel Kampanya

Kampanya, 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar günü linens.com. tr Haftasonu Kampanyası Kategorisindeki ürünlerin mobil siteden alışverişinde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

TL İndirim Kampanyası

Kampanya 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında her Salı günü belirli alışveriş tutarı ve üzeri alışverişlerde, belirli TL tutarında sepette indirim olacak şekilde www.linens.com.tr’de geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin  kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

King Size Bundle Kampanyası

Kampanya 15 Mart – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens mağazaları ve linens.com.tr adresinde geçerlidir. Bu kampanya seçili Linens Saten Dijital King Size Nevresim Takımı ve 71099464 barkodlu Linens King Size Pamuk Yorgan ürünlerinden oluşan paket için geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Linens King Size Pamuk Yorgan satış fiyatı 619 TL, Linens Saten Dijital King Size nevrsim takımı satış fiyatı ise 249TL’dir. Paket içerisinde yer alan ürünleri ayrı olarak iadesi ve değişimi yapılamamaktadır.Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Raflar Boşalıyor Kampanyası

Kampanya 15 Şubat- 31 Mart 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında geçerlidir. Kampanya kapsamında seçili Linens ürünlerinde %30, %40, %50, %60 ve %70 indirim uygulanmaktadır. Kampanya yeni sezon ürünler dahil değildir. Fiyatlar tüm vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer inidirim ve kampanyalar ile birleştşirilemez. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değiiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adrsinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattında ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

Mobile Özel TL İndirim Kampanyası

Kampanya 28 -29 Ekim 2017 tarihleri arasında 250 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim olacak şekilde www.linens.com.tr adresinde mobil sitede alışverişlerde geçerlidir. İndirim kupon kodu 30 MBL'dir. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.   Kampanya sadece www.linens.com.tr’de mobil sitesinde geçerlidir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Ayrıntılı bilgi ve güncelkoşullar www.linens.com.tr’dedir.

ING Kampanyası

Kampanya 8 Ağustos - 31 Aralık 2017 tarihine kadar linens.com.tr üzerinden yapılacak 250 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir. Kampanya kullanım kodunu ING Mobil uygulaması aracılığıyla edindikten sonra sepet sayfasında "İndirim Kodu" alanına kodun girişi yapılmalıdır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


Linens Perde Kampanyası

Kampanya 15 Mart- 30 Nisan 2018 tarihleri arasında, her 1000TL’lik perde ve perde aksesuar alışverişine, 500TL değerinde hediye kartı verilmektedir. Kampanya, kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında geçerlidir; stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Kazanılan hediye kartı,  tek kullanımlık olup, son geçerlilik tarihi 31 Mayıs 2018; paraya çevrilemez ve Outlet ürünlerde kullanılamaz. Kazanılan hediye kartı Linens mağazalarında tüm ürünlerde geçerlidir. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.Detaylı bilgi www.linens.com.tr’de.

Yıldızlı Ürünlerde TL İndirim Kampanyası

Kampanya, 27 Şubat 2018 tarihinde www.linens.com.tr adresinde yer alan  yıldızlı ürünlerden yapılacak 200TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Valeron markalı ürünler ve Rafları Boşaltıyoruz Kampanyası kapsamındaki ürünler kampanyaya dahil değildir. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin  kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.


3.3 Kampanyası

Kampanya www.linens.com.tr'de 3 Mart 2018 tarihinde toplam sipariş tutarı üzerinden sepette %10 indirim olacak şekilde geçerlidir.
Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır.

Black Friday Kampanyası

Kampanya 24 Kasım 2017 tarihinde www.linens.com.tr ve Linens mağazalarında seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler, perde ve perde aksesuarları dahil değildir. Fiyatlar tüm vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim, hediye çeki ve kampanyalar ile birleştirilemez. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


Valeron Sezon Sonu İndirimi

Kampanya 28 Şubat 2018 tarihine kadar Linens mağazaları ve www.linens.com.tr adresinde şeçili Valeron markalı ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.

21 Aralık En Uzun Gece Kampanyası

Kampanya linens.com.tr’de seçili ürünlerde geçerli olup; 21 Aralık 2017 tarihinde saat 22:00’da başlayacak ve 22 Aralık 2017 tarihinde saat 10:00’da sona erecektir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler, perde ve perde aksesuarları dahil değildir. Fiyatlar tüm vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim, hediye çeki ve kampanyalar ile birleştirilemez. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


Kadınlar Günü TL İndirim Kampanyası

Kampanya 8 Mart 2018 tarihinde 200 TL ve üzeri alışverişlerde sepette 30 TL indirim olacak şekilde www.linens.com.tr adresinden yapılacak alışverişlerde sepette geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

21 Mart Bahara Merhaba Kampanyası

Kampanya www.linens.com.tr’de 100 TL ve üzeri alışverişlerde toplam sipariş tutarı üzerinden sepette %21 indirim oranıyla geçerli olup; 20 Mart 2018 tarihinde saat 22:00’da başlayacak ve 21 Mart 2018 tarihinde saat 24:00’da sona erecektir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

3 Nisan TL İndirim Kampanyası

Kampanya, 3 Nisan 2018 tarihinde www.linens.com.tr adresinde 200 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL, 300 TL ve üzeri alışverşlerde 45 TL indirim sepette olacak şekilde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Valeron markalı ürünler  kampanyaya dahil değildir. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin  kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

4.4 Kampanyası

Kampanya www.linens.com.tr'de 4 Nisan 2018 tarihinde toplam sipariş tutarı üzerinden sepette %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. 
Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır.

Valeron Bahar Kampanyası

“Kampanya, 04 -18 Nisan 2018 tarihleri arasında, Valeron 2018 Koleksiyonun’daki seçili yatak grubu ürünlerinde geçerlidir. Kampana stoklarla sınırlı olup, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya dahilinde toplam fiyat üzerinden indirim uygulanmaktadır. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya kapsamında ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır. Detaylar için www.linens.com.tr

Mobil Alışverişe Özel %10 İndirim

Kampanya www.linens.com.tr’de 14-15 Nisan 2018 tarihleri arasında tomplam sipariş tutarı üzerinden mobil alışverişlerde sepette %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.