Kampanyalar

Akıllı Pazartesi

İndirim kampanyası, 1 Ocak 2017 tarihi ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Linens mağazaları ve linens.com.tr’de her Pazartesi günü Akıllı Pazartesi Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Güzel Salı

İndirim kampanyası 1 Ocak 2017 tarihi ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Linens mağazaları ve linens.com.tr’de her Salı günü Güzel Salı Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir.  Kampanyada stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Haftanın Yıldızı

İndirim kampanyası, 1 Ocak 2017 tarihi ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında www.linens.com.tr’de her hafta farklı bir üründe uygulanmak üzere geçerlidir. Kampanya Haftanın Yıldızı Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Haftalık olarak hangi ürünlerde kampanyanın geçerli olduğunu ve stok miktarları Haftanın Yıldızı Kategorisinden ulaşabilirsiniz. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Happy Friday

İndirim Kampanyası, 1 Ocak 2017 tarihi ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında www.linens.com.tr’de her Cuma günü Happy Friday Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. 

3 Al 2 Öde Kampanyası

İndirim kampanyası, 22 Eylül 2017 tarihinde linens.com.tr’de 3 Al 2 Öde kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya kapsamındaki ürünlerde iade durumunda kampanya kurgusu tekrar hesaplanarak iadeler gerçekleştirilir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Ayın Ürünleri

1 Ocak 2017 tarihi ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Linens mağazaları ve linens.com.tr’de 1 ay boyunca Ayın Ürünleri Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır.

İlk Alışveriş %10 İndirim Kampanyası

Kampanya www.linens.com.tr'ye üye olduktan sonra ilk alışverişte toplam sipariş tutarı üzerinden %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Diğer kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır.

Rafları Boşaltıyoruz Kampanyası

Kampanya 4 Ağustos-15 Eylül 2017 tarihine kadar kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında geçerlidir. Kampanya kapsamında seçili ürünlerde
%30, %40, %50, %60 ve %70 indirim uygulanmaktadır. Kampanyaya yeni sezon ürünleri, perde ve perde aksesuarları dahil değildir. Fiyatlar tüm
vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi
AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde
duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

ING Kampanyası

Kampanya 8 Ağustos - 31 Aralık 2017 tarihine kadar linens.com.tr üzerinden yapılacak 250 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir. Kampanya kullanım kodunu ING Mobil uygulaması aracılığıyla edindikten sonra sepet sayfasında "İndirim Kodu" alanına kodun girişi yapılmalıdır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

6 Al 5 Öde Kampanyası

İndirim kampanyası, 10 Ağustos 2017 tarihi ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında linens.com.tr’de 6 Al 5 Öde kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya kapsamındaki ürünlerde iade durumunda kampanya kurgusu tekrar hesaplanarak iadeler gerçekleştirilir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Havlu Hediyeli Lisanslı Nevresim Takımı Kampanyası 

İndirim kampanyası, 18 Ağustos-30 Eylül 2017 tarihleri arası linens.com.tr’de Havlu Hediyeli Nevresim Takımları kategorisindeki 1 adet nevresim takımı satın alımında 1 adet lisanslı plaj havlusu hediye edilecektir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya kapsamındaki ürünlerde iade durumunda kampanya kurgusu tekrar hesaplanarak iadeler gerçekleştirilir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Lisanslı Çanta Hediyeli Yatak Örtülü Nevresim Set Kampanyası 

Kampanya; 219 TL değerindeki Lisanslı Yatak Örtülü Minnions Nevresim Takımı ve Lisanslı Yatak Örtülü Winx Nevresim Takımında ve ürün içeriği: nevresim, fitted çarşaf, yastık kılıfı, yatak örtüsü, sırt çantası ürünlerinden oluşacak set için geçerlidir. Bu setin satış fiyatı 99 TL’dir. Set içerisinde yer alan ürünler bir bütün olup tek başına değişim ve iadeye konu olamaz. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir

Pierre Cardin Tencere Seti Alana Vestel El Blender Seti Hediye Kampanyası 

Kampanya dahilinde; 494 TL değerindeki Pierre Cardin marka 71094497 kodlu 6 Parça Graniks Tencere Seti , 494 TL değerindeki Pierre Cardin marka  71112169 ve 71112171 kodlu  6 Parça Magic Tencere Seti satın alımlarında, 159 TL değerindeki Vestel Tarçın El Blender Seti hediye edilecektir.  Kampanya 20.09.2017 – 30.09.2017 tarihleri arasında geçerlidir. Set içerisinde yer alan ürünler bir bütün olup tek başına değişim ve iadeye konu olamaz. Görselde verilen ürünler temsilidir.  Kampanya 50 adet stok ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhil tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. Kampanya sadece www.linens.com.tr’de  geçerlidir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Ayrıntılı bilgi ve güncel koşullar www.linens.com.tr’dedir.

Linens Perde Kampanyası

“Kampanya kapsamında 15 Eylül-30 Kasım 2017 tarihleri arasında, her 1000TL’lik perde ve perde aksesuar alışverişine, 500TL değerinde hediye çeki verilmektedir. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında kazanılan hediye çeki, kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında ve www.linens.com.tr internet sitesinde geçerlidir. Bu hediye çeki; diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez, tek kullanımlık olup parçalara bölünerek kullanılmaz, paraya çevrilemez ve Outlet ürünler için kullanılamaz.Hediye çekinin  son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2017’dir. Kampanya kapsamında kazanılan hediye çeki, Linens mağazalarında ve online alışverişlerdeki ürünlerde geçerlidir. 

Linens Etiketler Sararıyor Kampanyası

Kampanya 15 Eylül-31 Ekim 2017 tarihleri arasında, Linens 2017-2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ndaki ev tekstili, züccaciye ve aksesuar grubu ürünlerinde geçerlidir. Kampanya, kampanyaya katılan yetkili Linens mağazalarında geçerli olup outlet ürünler, perde ve perde grubu ürünleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya dahilindeki ürünlerde etiket fiyatı üzerinden %30 indirim uygulanacaktır. Bu kampanya stoklarla sınır olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.

Pierre Cardin Kahvaltı Seti Alana Vestel Çay Makinesi Hediye Kampanyası 

Kampanya dahilinde; 725 TL değerindeki Pierre Cardin marka 71090538 kodlu 49 Parça Camellia Kahvaltı Seti ve 725 TL değerindeki Pierre Cardin marka  71105285 kodlu  43 Parça Fiore Kahvaltı Seti ve 725 TL değerindeki Pierre Cardin marka  71117273 kodlu 49 Parça Bloom Kahvaltı Seti satın alımlarında, 249 TL değerindeki 20242452 kodlu Vestel Sefa Cam Inox Çay Makinesi hediye edilecektir.  Ürünlerin kampanyalı satış fiyatı 599 TL’dir. Kampanya 01.10.2017 – 31.10.2017 tarihleri arasında geçerlidir. Set içerisinde yer alan ürünler bir bütün olup tek başına değişim ve iadeye konu olamaz. Görselde verilen ürünler temsilidir.  Kampanya 50 adet stok ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhil tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.  Kampanya sadece www.linens.com.tr’de  geçerlidir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Ayrıntılı bilgi ve güncelkoşullar www.linens.com.tr’dedir.

Mobile Özel TL İndirim Kampanyası

Kampanya 28 -29 Ekim 2017 tarihleri arasında 250 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim olacak şekilde www.linens.com.tr adresinde mobil girişlerde geçerlidir. İndirim kupon kodu 30 MBL'dir. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.   Kampanya sadece www.linens.com.tr’de mobil sitesinde geçerlidir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Ayrıntılı bilgi ve güncelkoşullar www.linens.com.tr’dedir.

Valeron Yatak Grubu TL İndirimi

Kampanya 8 -14 Kasım 2017 tarihleri arasında Valeron Yatak Grubu ürünlerinde 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim olacak şekilde www.linens.com.tr adresinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Ayrıntılı bilgi ve güncel koşullar www.linens.com.tr’dedir.

Black Friday Kampanyası

Kampanya 24 Kasım 2017 tarihinde www.linens.com.tr ve Linens mağazalarında seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler, perde ve perde aksesuarları dahil değildir. Fiyatlar tüm vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim, hediye çeki ve kampanyalar ile birleştirilemez. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Valeron Sezon Sonu İndirimi

Kampanya 28 Şubat 2018 tarihine kadar Linens mağazaları ve www.linens.com.tr adresinde şeçili Valeron markalı ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Gamze Biran İndirim Kuponu Kampanyası

Kampanya 12-31 Aralık 2017 tarihinde www.linens.com.tr adresinde Yılbaşı Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya boyunca 100 TL ve üzeri alışverişlerde GAMZEBIRAN20 kupon kodu ile 20 TL indirim uygulanmaktadır. Fiyatlar tüm vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim, hediye çeki ve kampanyalar ile birleştirilemez. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.