100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA 100TL ve üzeri alışverişinizde Kargo Bedava!

Sonuç bulundu
Tüm Sonuçlar
 

KAMPANYALAR

Akıllı Pazartesi

İndirim kampanyası, 1 Ocak 2019 tarihi ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Linens mağazaları ve linens.com.tr’de her Pazartesi günü Akıllı Pazartesi Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Ayın Fırsatı Kampanyası

Kampanya 1 Ocak 2019 tarihi ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens mağazalarında ve www.linens.com.tr'de geçerlidir. Kampanya  Ayın Fırsatı Kategorisi ürünlerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup dıger kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi A.Ş’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır. 

İlk Alışveriş %10 İndirim Kampanyası

www.linens.com.tr'ye üyelikte, üyelik e-posta ile iletilen indirim kodunun Alışveriş Sepeti ekranındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ile ilk alışverişte toplam sipariş tutarı üzerinden %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Valeron ve Taç Boutique Markalı ürünlerde geçerli değildir. Diğer kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır.

Hafta Sonu Mobile Özel Kampanya

Kampanya, 1 Ocak 2019 tarihi ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar günü linens.com. tr Haftasonu Kampanyası Kategorisindeki ürünlerin mobil siteden alışverişinde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Hafta Sonu Mobile Özel %10 İndirim Kampanyası

Kampanya, www.linens.com.tr'de 1 Ocak 2019 tarihi ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında seçili Cumartesi ve Pazar günleri toplam sipariş tutarı üzerinden mobil alışverişlerde sepette %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanya seçili ürünlerde geçerli olup, Valeron markalı ürünler, Lisanslı ürünler, Taç Boutique Koleksiyon ürünleri ve Bu Aya Özel kampanyasında yer alan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr'dedir.

TL İndirim Kampanyası

Kampanya 1 Ocak 2019 tarihi ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında her Salı günü belirli alışveriş tutarı ve üzeri alışverişlerde, belirli TL tutarında sepette indirim olacak şekilde www.linens.com.tr’de geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ve Taç Boutique Koleksiyon ürünleri dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin  kısmi iadesi yapılmaz.  Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır.Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Alerabat, Artiway, Avantajix, İskontoKuponu, İndirimKuponum ve Picodi İndirim Kodları

1 Ocak 2019 ve 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, picodi.com/tr, avantajix.com, alerabat.com/tr, artiway.com.tr, iskontokuponu.com ve indirimkuponum.net uzantılı fırsat sitelerinden temin edilen kodlarla linens.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, 300 TL ve üzeri alışverişlerde 35 TL, 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kampanya kodları sepet ekranında indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kodlar, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez, Raflar Boşalıyor kampanyaları süresince kullanılamaz. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Mivento Hediyemo Hediye Çekleri

1 Ocak-31 Aralık 2019 tarihleri arası Mivento-Hediyemo aracılığıyla hediye çeki olarak temin edilen kodlar alışveriş sepet ekranında ilgili bölüme girildiğinde tanımlanmaktadır. Kodlar tek seferde kullanılabilir, birleştirilemez. Hediye çekleri satın alındıkları tarihten itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir. Üye başına 5 adet kod kullanım hakkı bulunmakta olup, kodlar yalnızca 1 defa kullanılabilir. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iadesi yapılamaz, yalnızca değişim hakkı bulunmaktadır. Satın alınan ürünlerin değişimi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak teslimi gereklidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Gece Kampanyası %10 İndirim

Kampanya her Çarşamba 22:00 ile 10:00 tarihleri arası  www.linens.com.tr adresinde seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya toplam sipariş tutarı üzerinden sepette %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır, diğer indirim ve hediye çekleri ile birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır.Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

LNS20 İndirim Kodu

www.linens.com.tr adresinden temin edilen LNS20 indirim kupon kodu www.linens.com.tr'den yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 20 TL indirim alışveriş sepet kampanya kodları indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

CST50 İndirim Kodu 

www.linens.com.tr adresinden temin edilen CST50 indirim kupon kodu www.linens.com.tr'de Cam Su Takımı ürünlerinde geçerlidir. 50 TL indirim alışveriş sepet kampanya kodları indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

YMT55 İndirim Kodu 

www.linens.com.tr adresinden temin edilen YMT55 indirim kupon kodu www.linens.com.tr'de Seçili Yemek Takımı ürünlerinde geçerlidir. Satış fiyatı üzerinden %55 indirim alışveriş sepet kampanya kodları indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Mobil Alışverişe Özel %10 İndirim Kampanyası 

Kampanya www.linens.com.tr'de 1 Ocak-31 Aralık 2019 tarihleri arasında toplam sipariş tutarı üzerinden mobil alışverişlerde sepette %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler, Lisanslı ürünler, Taç Boutique Koleksiyon ürünleri ve indirimli pikeler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr'dedir.

Linens Perde Kampanyası

Kampanya 26 Kasım 2019- 15 Ocak 2020 tarihleri arasında Linens marka perdelerde ve seçili stor, perde aksesuarlar,İthal başlıklı kartelalar, stor, perde aksesuarları, duvar kağıtları, ve dikiş işçiliğinde  geçerlidir. Kampanya, kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Zorluteks Tekstil ticaret Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Detaylı bilgi www.linens.com.tr

11.11 Sepette Ek %20 İndirim Kampanyası 

11.11 kampanyası www.linens.com.tr adresinde 9 Kasım 2019 saat 10:00 – 12 Kasım 2019 saat 10:00 arasında seçili ürünlerde sepette ek %20 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanya indirimi; ilk alışverişe %10 indirim kodu HOSGELDIN10, SEPET5, LNS20 kodları ve diğer indirim kodları ile birleştirilmez. Valeron markalı ürünler kampanyaya dahil değildir.. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir.  Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Super Cuma Kampanyası

Super Cuma kampanyası www.linens.com.tr adresinde 27 Kasım 2019 - 3 Aralık 2019 tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya süresince ilk alışverişe %10 indirim kodu HOSGELDIN10, SEPET5, LNS20 kodları ve diğer indirim kodları geçerli değildir. SUPERCUMA5, SUPERCUMA10 ve SUPERCUMA15 kodları ile yapılan alışverişlerde kısmi iade yapılmaz.  Seçili Valeron markalı ürünler kampanyaya dahil değildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir.  Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

12.12 Kampanyası

Kampanya 11 Aralık 2019 saat 22:00 ile 13 Aralık 2019 saat 10:00 tarihleri arası www.linens.com.tr adresinde seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya toplam 100 TL ve üzeri sipariş tutarı üzerinden sepette %12 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır, diğer indirim ve hediye çekleri ve kupon kodları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron markalı ürünlerde dahil değildir. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır.Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Valeron Final Sale

Kampanya 15 Aralık 2019 - 15 Şubat 2019 tarihleri arasında seçili ürünlerde, Valeron Zorlu Center mağazası, Linens merkez mağazaları ve linens.com.tr'de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır, diğer kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez.

21 Aralık Kampanyası
Kampanya 20-22 Aralık 2019  tarihleri arası www.linens.com.tr adresinde seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya toplam sipariş tutarı üzerinden sepette %21 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır, diğer indirim ve hediye çekleri ve kupon kodları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünlerde dahil değildir. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır.Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Raflar Boşalıyor Kampanyası
Kampanya 15 Ocak-29 Şubat 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında geçerlidir; seçili Linens ürünlerinde %30 ile %70 arasında değişen indirimler uygulanmaktadır. Kampanyaya yeni sezon ürünler ve outlet ürünleri dahil değildir, stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Fiyatlar tüm vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 2020108 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı

Çerezler (cookie), linens.com.tr web sitesini ve hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Çerezler ile ilgili detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ziyaret edebilirsiniz.

+