Kampanyalar

Akıllı Pazartesi

İndirim kampanyası, 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Linens mağazaları ve linens.com.tr’de her Pazartesi günü Akıllı Pazartesi Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Haftanın Yıldızı

Kampanya, her hafta Perşembe günü www.linens.com.tr’de Haftanın Yıldızı Kategorisindeki ürünlerde saat 22:00 ile 10:00 arası geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Happy Friday

Kampanya, www.linens.com.tr’de her Cuma günü Happy Friday Kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz.  Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. 

3 Al 2 Öde Kampanyası

İndirim kampanyası, 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında linens.com.tr’de 3 Al 2 Öde kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya kapsamındaki ürünlerde iade durumunda kampanya kurgusu tekrar hesaplanarak iadeler gerçekleştirilir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Ayın Fırsatı Kampanyası

Kampanya 1 Temmuz-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens mağazalarında ve www.linens.com.tr'de geçerlidir. Kampanya kapsamında seçili Linens Yatak Örtüsü ürünlerinde indirim uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlı olup dıger kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi A.Ş’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır. 

İlk Alışveriş %10 İndirim Kampanyası

Kampanya www.linens.com.tr'ye üye olduktan sonra ilk alışverişte toplam sipariş tutarı üzerinden %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Diğer kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır.

6 Al 5 Öde Kampanyası

İndirim kampanyası, 6 Haziran 2018 linens.com.tr’de 6 Al 5 Öde kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

 Haftasonu Mobile Özel Kampanya

Kampanya, 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar günü linens.com. tr Haftasonu Kampanyası Kategorisindeki ürünlerin mobil siteden alışverişinde geçerlidir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

TL İndirim Kampanyası

Kampanya 1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında her Salı günü belirli alışveriş tutarı ve üzeri alışverişlerde, belirli TL tutarında sepette indirim olacak şekilde www.linens.com.tr’de geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin  kısmi iadesi yapılmaz.  Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır.Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Linens Perde Kampanyası

Kampanya 18 Haziran – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında, her 1000TL’lik perde ve perde aksesuar alışverişlerine, 500TL değerinde hediye kartı verilmektedir. Kampanya, kampanya katılan Linens yekili satıcılarında geçerlidir; stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Kazanılan hediye kartı, tek kullanımlık olup, son geçerlilik tarihi 30.09.2018; paraya çevrilemez ve Outlet ürünlerde kullanılamaz. Kazanılan hediye kartı Linens mağazalarında tüm ürünlerde geçerlidir. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Detaylı bilgi www.linens.com.tr

 Valeron Yaza Merhaba Kampanyası

“Kampanya, 06 -18 Haziran 2018 tarihleri arasında, Valeron 2018 Koleksiyonun’daki seçili yatak grubu ürünlerinde geçerlidir. Kampana stoklarla sınırlı olup, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya dahilinde toplam fiyat üzerinden indirim uygulanmaktadır. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya kapsamında ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır. Detaylar için www.linens.com.tr

Mobil Alışverişe Özel %10 İndirim

Kampanya www.linens.com.tr’de 14-15 Nisan 2018 tarihleri arasında tomplam sipariş tutarı üzerinden mobil alışverişlerde sepette %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir.  Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır.Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Linens-BKM Express Kampanyası

Kampanya 1-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında linens.com.tr’den BKM Express ile tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde geçerlidir. 40 TL indirim alışveriş sepet adımında tanımlanmaktadır. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve BKM Express’in kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

21 Haziran %21 İndirim Kampanyası

 Kampanya linens.com.tr’de seçili ürünlerde geçerli olup; 20 Haziran 2018 tarihinde saat 22:00’da başlayacak ve 22 Haziran 2018 tarihinde saat 10:00’da sona erecektir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler, perde ve perde aksesuarları dahil değildir. Fiyatlar tüm vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim, hediye çeki ve kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin  kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

Alerabat, Artiway, Avantajix, İskontoKuponu ve Picodi İndirim Kodları

4 Nisan-15 Ağustos 2018 tarihleri arasında, picodi.com/tr, avantajix.com, alerabat.com/tr, artiway.com.tr ve iskontokuponu.com uzantılı fırsat sitelerinden temin edilen kodlarla linens.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, 300 TL ve üzeri alışverişlerde 35 TL, 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim alışveriş sepet kampanya kodları indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Mivento Hediyemo Hediye Çekleri

1 Ocak-31 Aralık 2018 tarihleri arası Mivento-Hediyemo aracılığıyla hediye çeki olarak temin edilen kodlar alışveriş sepet ekranında otomatik olarak tanımlanmaktadır. Kodlar tek seferde kullanılabilir, birleştirilemez. Hediye çekleri satın alındıkları tarihten itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir. Üye başına 5 adet kod kullanım hakkı bulunmakta olup, kodlar yalnızca 1 defa kullanılabilir. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iadesi yapılamaz, yalnızca değişim hakkı bulunmaktadır. Satın alınan ürünlerin değişimi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak teslimi gereklidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

26 Haziran TL İndirim Kampanyası

Kampanya 26 Haziran 2018 tarihinde 400 TL alışveriş tutarı ve üzeri alışverişlerde, 75 TL tutarında sepette indirim olacak şekilde www.linens.com.tr’de geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin  kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir.

Mobil Alışverişe Özel %5 İndirim

Kampanya www.linens.com.tr’de 30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihleri arasında tomplam sipariş tutarı üzerinden mobil alışverişlerde sepette %5 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanyaya Valeron markalı ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya, hediye çekleri ve indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır.Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yemek Takımı ve Kahvaltı Takımı Paket Kampanyası

Kampanya 12-15 Temmuz 2018 tarihinde geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kampanyada 682 TL satış fiyatındaki
Pierre Cardin 49 Parça Yuvarlak Kahvaltı Takımları, 43 Parça Kare Kahvaltı Takımı ile 397 TL satış fiyatındaki Pierre Cardin 24 Parça Yemek Takımları beraber satın alımlarla 699 TL olacaktır. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz.  Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar ve ayrıntılar www.linens.com.tr’dedir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattından ulaşabilirsiniz.

Pierre Cardin Bundle Kampanyası

Kampanya 23 Temmuz – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında linens.com.tr’de geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Kampanyada 2587,50 TL satış fiyatındaki Pierre Cardin 86 Parça Yemek Takımları, 817,50 TL satış fiyatındaki 25 Parça Pierre Cardin Cam Sofra Takımları ve 750 TL satış fiyatındaki Pierre Cardin 89 Parça Çatal Bıçak Kaşık Setleri beraber satın alımlarında 2590 TL olmaktadır. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Detaylar linens.com.tr’dedir.

Linens Perde Kampanyası

Kampanya 1 Ağustos-15 Eylül 2018 tarihleri arasında, Linens markalı perdelerde, İthal başlıklı kartelalar ve duvar kağıtlarında ilan edilen satış fiyatı üzerinden net % 30 indirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında, işçilik ve montajda da net %30  indirim uygulanmaktadır. Kampanya, kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Zorluteks Tekstil ticaret Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Detaylı bilgi www.linens.com.tr

Raflar Boşalıyor Kampanyası

Kampanya 1 Ağustos- 15 Eylül 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında geçerlidir. Kampanya kapsamında seçili Linens ürünlerinde %30, %40, %50, %60 ve %70’e varan indirimler uygulanmaktadır. Kampanyaya yeni sezon ürünler ve outlet ürünler dahil değildir. Fiyatlar tüm vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattında ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çaydanlık Hediyeli  Tencere Seti Kampanyası

Kampanya 3-7 Ağustos tarihleri arası www.linens.com.tr’de geçerlidir. Kampanya kapsamında piyasa satışı fiyatı 471 TL olan Pierre Cardin 7 Parça Graniks Tencere Setleri ile piyasa satış fiyatı 445,50 TL olan Pierre Cardin Chief Düdüklü Tencere Seti beraber satın alımlarında Pierre Cardin Zena ve Mediterranean Çaydanlık hediye edilecektir. Belirtilen fiyata tüm vergiler dahildir.Kampanya stoklarla sınırlı olup,diğer indirim, kupon kodu ve kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılamaz. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Detaylar www.linens.com.tr’dedir.