100 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA 100TL ve üzeri alışverişinizde Kargo Bedava!

Linens - Ev Tekstili
Sonuç bulundu
Tüm Sonuçlar
 

KAMPANYALAR

İlk Alışveriş %10 İndirim Kampanyası

www.linens.com.tr'ye üyelikte, üyelik e-posta ile iletilen indirim kodunun Alışveriş Sepeti ekranındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ile ilk alışverişte toplam sipariş tutarı üzerinden %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Valeron ve Taç Boutique Markalı ürünlerde geçerli değildir. İndirim kodu Nisan ayı boyunca Sepette Ek %15 indirim kampanyası, diğer kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır.

Alerabat, Artiway, Avantajix, İskontoKuponu, İndirimKuponum ve Picodi İndirim Kodları

1 Ocak 2020 ve 31 Aralık 2020 tarihleri arasında, picodi.com/tr, avantajix.com, alerabat.com/tr, artiway.com.tr, iskontokuponu.com ve indirimkuponum.net uzantılı fırsat sitelerinden temin edilen kodlarla linens.com.tr’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, 300 TL ve üzeri alışverişlerde 35 TL, 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kampanya kodları sepet ekranında indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kodlar, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez, Raflar Boşalıyor kampanyaları süresince kullanılamaz. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Mivento Hediyemo Hediye Çekleri

1 Ocak-31 Aralık 2020 tarihleri arası Mivento-Hediyemo aracılığıyla hediye çeki olarak temin edilen kodlar alışveriş sepet ekranında ilgili bölüme girildiğinde tanımlanmaktadır. Kodlar tek seferde kullanılabilir, birleştirilemez. Hediye çekleri satın alındıkları tarihten itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir. Üye başına 5 adet kod kullanım hakkı bulunmakta olup, kodlar yalnızca 1 defa kullanılabilir. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iadesi yapılamaz, yalnızca değişim hakkı bulunmaktadır. Satın alınan ürünlerin değişimi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak teslimi gereklidir. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Gece Kampanyası %10 İndirim

Kampanya 1 Ocak-31 Aralık 2020 tarihleri arası seçili günlerde saat 21:00 ile 10:00 tarihleri arası  www.linens.com.tr adresinde seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya toplam sipariş tutarı üzerinden sepette %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır, diğer indirim ve hediye çekleri ile birleştirilemez. kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır.Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

LNS20 İndirim Kodu

www.linens.com.tr adresinden temin edilen LNS20 indirim kupon kodu www.linens.com.tr'den yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 20 TL indirim alışveriş sepet kampanya kodları indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SEPET5 İndirim Kodu 

www.linens.com.tr adresinden temin edilen SEPET5 indirim kupon kodu www.linens.com.tr'de seçili ürünlerinde 100 TL ve üzeri ürünlerde geçerlidir. Satış fiyatı üzerinden %5 indirim alışveriş sepet kampanya kodları indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kampanya, diğer indirimler, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sizi Özledik %15 İndirim

Kampanya www.linens.com.tr 'de toplam sipariş tutarı üzerinden %15 indirim olacak şekilde geçerlidir. İndirim kodu tek kullanımlık olup,diğer kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr 'de duyurulacaktır.

Teşekkürler %15 İndirim

Kampanya www.linens.com.tr 'de toplam sipariş tutarı üzerinden %15 indirim olacak şekilde geçerlidir. İndirim kodu tek kullanımlık olup,diğer kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr 'de duyurulacaktır.

ZUBİZU 40 TL İndirim Kodu

14 Mayıs 2020 ve 31 Aralık 2020 tarihleri arasında, ZUBİZULNS40 koduyla linens.com.tr’den yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL indirim uygulanacak şekilde sepet ekranında indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kod, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Perdelerde %50 İndirim Kampanyası

Kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar Linens marka perdelerde ve seçili stor, perde aksesuarlarında geçerlidir. İthal başlıklı kartelalar, tedarik stor, tedarik perde aksesuarları, duvar kağıtları ve dikiş işçiliğinde %30 indirim uygulanacaktır. Kampanya, kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Zorluteks Tekstil ve Ticaret Sanayi A.Ş.’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Detaylı bilgi için www.linens.com.tr

Yıkanabilir Maskelerde 3 Al 2 Öde Kampanyası

Satın alınan üç ve üçün katları ürün satın alımında düşük fiyatlı olana %100 indirim uygulanır. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, diğer kampanya ve hediye çekleri, indirimli kupon kodlarıyla birleştirilemez. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Maske ürünleri hijyen kuralları sebebiyle iade edilememektedir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

Hopi Kullanıcılarına Özel 50 TL İndirim

18 Eylül 2020 ve 31 Ocak 2021 tarihleri arasında, HOPILNS50 koduyla linens.com.tr’den yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim uygulanacak şekilde sepet ekranında indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kod, diğer hediye çekleri, indirim kuponları ve kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar alışveriş çeki tanımlanır. Kampanya koşulları gereği kısmı iade yapılamaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Zubizu Kullanıcılarına Özel 50 TL İndirim

18 Eylül 2020 ve 31 Aralık 2020 tarihleri arasında, ZUBIZULNS50 koduyla linens.com.tr’den yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim uygulanacak şekilde sepet ekranında indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kod, diğer hediye çekleri, indirim kuponları ve kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar alışveriş çeki tanımlanır. Kampanya koşulları gereği kısmı iade yapılamaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Gece Kampanyası %15 İndirim

Kampanya 1 Ocak-31 Aralık 2020 tarihleri arası seçili günlerde saat 20:00 ile 10:00 tarihleri arası  www.linens.com.tr adresinde seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya toplam sipariş tutarı üzerinden sepette %15 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır, diğer indirim ve hediye çekleri ile birleştirilemez. kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır.Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

Süper Cuma Kampanyası

Kampanya 25-30 Kasım 2020 tarihleri arası  www.linens.com.tr adresinde seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya toplam sipariş tutarı üzerinden sepette %15 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır, diğer indirim ve hediye çekleri ile birleştirilemez. kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır.Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. 


S
eçili Nevresim Takımlarında İndirim

Kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında ve linens.com.tr’de seçili ürünlerde geçerlidir. Valeron, Taç ve Taç Boutique markalı ve outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Stoklarla sınırlı olup diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Fiyatlar tüm vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi AŞ’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylar için: www.linens.com.tr.

Perdelerde 1000 TL Alışverişe 500 TL Hediye Çeki Kampanyası

01.12.2020 ile 02.03.2021  tarihleri arasında kampanyaya katılan mağazalarda geçerlidir. Her 1000 TL’lik Linens markalı perde,  perde aksesuarı, stor alışverişine 500 TL değerinde puan mevcut alışverişte kullanılabilinir veya Linens hediye kartına yüklenebillir .  Kampanyaya ithal başlıklı kartelalar, tedarik stor, tedarik perde aksesuarları , duvar kağıtları, dikiş  ve montaj işçilikleri dahildir. Kazanılan 500 TL değerindeki puan Linens mağazalarındaki tüm ürünlerde geçerlidir. Kazanılan puanların kullanım süresi, puanın kazanıldığı alışveriş tarihi itibari ile bir aydır. Kampanya stoklarda sınırlı olup diğer ürünlerle birleştirilemez. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi AŞ.’nin kampanya süresi ve kurgusunda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.Detaylı bilgi için  www.linens.com.tr

Raflar Boşalıyor 2021 Kampanyası


Kampanya 13 Ocak-2 Mart 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında geçerlidir; seçili Linens  ürünlerinde %30 ile %70 arasında değişen indirimler uygulanmaktadır.  Kampanyaya yeni sezon ve outlet ürünleri dahil değildir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup diğer hediye çeki ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Fiyatlar tüm vergiler dahil toplam satış fiyatıdır. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır.Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır.


Seçili Yastık Yorgan ve Alezlerde %20, %30, %40 İndirim

3 Mart-4 Mayıs  2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında ve linens.com.tr’de seçili yastık yorgan ve alez ürünlerine %20, %30,%40 oranlarında indirim uygulanacaktır. Kampanya stoklarda sınırlı olup diğer ürünlerle birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi AŞ.’nin kampanya süresi ve kurgusunda değişiklik yapma, kampanya şartlarını, ve ürünleri değiştirme ve kampanyayı sonlandırma, hakkı saklıdır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylar için www.linens.com.tr


Seçili Dekorasyon Ürünlerinde %30, %40, %50, %60  İndirim

3 Mart-4 Mayıs  2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında ve linens.com.tr’de seçili Linens markalı dekorasyon ürünleri  %30, %40, %50, %60oranlarında indirim uygulanacaktır. Kampanya stoklarda sınırlı olup diğer ürünlerle birleştirilemez. Yeni sezon ürünler kampanyaya dahil değildir. Fiyatlara tüm vergiler dahildir Mücbir sebep halleri saklıdır. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi AŞ.’nin kampanya süresi ve kurgusunda değişiklik yapma, kampanya şartlarını, ve ürünleri değiştirme ve kampanyayı sonlandırma, hakkı saklıdır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylar için www.linens.com.tr

 

Linens Havlu ve Bornozlarda 2.ye 50% Kampanyası

3 Mart-4 Mayıs  2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında ve linens.com.tr’de seçili Linens markalı havlu be bornozlarda satın alınan ikinci üründen uygun fiyatlı olana etiket fiyatı üzerinden %50 indirim uygulanacaktır..Kampanya stoklarda sınırlı olup diğer ürünlerle birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir .Mücbir sebep halleri saklıdır. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi AŞ.’nin kampanya süresi ve kurgusunda değişiklik yapma, kampanya şartlarını, ve ürünleri değiştirme ve kampanyayı sonlandırma, hakkı saklıdır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylar için www.linens.com.tr

 
Seçili Nevresim Ürünlerinde %40-50 İndirim

3 Mart-4 Mayıs  2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında ve linens.com.tr’de seçili nevresim takımlarına  %40 ve %50  oranlarında indirim uygulanacaktır. Kampanya stoklarda sınırlı olup diğer ürünlerle birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi AŞ.’nin kampanya süresi ve kurgusunda değişiklik yapma, kampanya şartlarını, ve ürünleri değiştirme ve kampanyayı sonlandırma, hakkı saklıdır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylar için www.linens.com.tr

 
Seçili Battaniye Ürünlerinde Özel Fiyat

3 Mart-4 Mayıs  2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında ve linens.com.tr’de seçili Linens markalı battaniyelere indirim uygulacaktır. Kampanya stoklarda sınırlı olup diğer ürünlerle birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi AŞ.’nin kampanya süresi ve kurgusunda değişiklik yapma, kampanya şartlarını ve ürünleri değiştirme ve kampanyayı sonlandırma, hakkı saklıdır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylar için www.linens.com.tr

 
Tüm Perde Ürünlerinde 1000 TL'lik  Alışverişe 500 TL Hediye

3 Mart-4 Mayıs  2021 tarihleri arasında seçili Linens marka perdelerde geçerlidir. İthal başlıklı kartelalar, tedarik stor, tedarik perde aksesuarları , duvar kağıtları ve dikiş işçiliği kampanyaya dahil değildir. Kampanya, kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara tüm vergiler dahildir..Diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Zorluteks Tekstil ticaret Sanayi AŞ’nin kampanya süresinde ve kurgusunda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni kampanya koşulları www.linens.com.tr adresinde duyurulacaktır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylara 0850 202 01 08 destek hattında ve www.linens.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Sofra ve Mutfak Ürünlerinde %30 %40 %50 %60 İndirim

3 Mart-4 Mayıs  2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında ve linens.com.tr’de seçili Linens markalı sofra ve mutfak ürünlerinde  %30, %40, %50, %60oranlarında indirim uygulanacaktır. Kampanya stoklarda sınırlı olup diğer ürünlerle birleştirilemez. Yeni sezon ürünler kampanyaya dahil değildir. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi AŞ.’nin kampanya süresi ve kurgusunda değişiklik yapma, kampanya şartlarını ve ürünleri değiştirme ve kampanyayı sonlandırma, hakkı saklıdır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylar için www.linens.com.tr

 
Yatak Örtülerinde %40-50-60 İndirim

3 Mart-4 Mayıs 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Linens yetkili satıcılarında ve linens.com.tr’de seçili yatak örtülerinde  %40  %50 ve %60 oranlarında indirim uygulanacaktır. Kampanya stoklarda sınırlı olup diğer ürünlerle birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.Mücbir sebep halleri saklıdır. Zorluteks Tekstil Ticaret Sanayi AŞ.’nin kampanya süresi ve kurgusunda değişiklik yapma, kampanya şartlarını ve ürünleri değiştirme ve kampanyayı sonlandırma, hakkı saklıdır. Kampanyaya ilişkin bilgi ve detaylar için www.linens.com.tr

Çerez Kullanımı

Çerezler (cookie), linens.com.tr web sitesini ve hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Çerezler ile ilgili detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ziyaret edebilirsiniz.

+